Zespół pierwszy, odpowiedzialny za promocję projektu tworzą osoby:


  1. Damian Senecki

  2. Dagmara Bujanowicz

  3. Cudak Monika

  4. Cudak Joanna

  5. Gędoś Małgorzata

  6. Katarzyna Ogorzały


Nasza kampania społeczna na temat propagowania akcji "zakrętki nadziei" potrzebowała rozpropagowania wśród mieszkańców Trzebini i okolic. Osoby uczestniczące w tym projekcie rozwieszały w mieście plakaty, na których każdy mógł zobaczyć jak wygląda i na czym polega cała akcja. Rozdawali oni również ulotki przechodniom. Wielu z nich była bardzo zainteresowanych zbieraniem nakrętek plastikowych, które potem są oddawane firmom recyklingowych które zebrane w ten sposób pieniądze przelewają na konto fundacji. Te pieniążki następnie trafiają do konkretnego dzieciaka, który potrzebuje ich na zakup nowego wózka inwalidzkiego czy na kosztowną rehabilitację.


Plakaty zostało rozwieszone nie tylko w centrum miasta ale również na osiedlowych tablicach ogłoszeń. Nasza akcja znalazła również odzew w lokalnych mediach. W tygodniku ziemi chrzanowskiej "Przełom" oraz w Gazecie Kakowskiej ukazały się artykuły: http://www.przelom.pl/przelom-online.php?t=Wozek-inwalidzki-za-nakretki&p=4757.,

http://www.gazetakrakowska.pl/malzach/chrzanow/238784,trzebinia-uzbierali-wory-kapsli-dla-chorego-wojtka,id,t.html

W znaczący sposób wzmocniło to nasze działania promocyjne, zarówno projektu jak i samej kampanii społecznej.

Nawet po zakończeniu działań związanych z projektem "Społeczeństwo Obywatelskie w Obiektywie" planujemy nadal prowadzić zbiórkę nakrętek i stać się lokalnym koordynatorem akcji na terenie Małopolski Zachodniej. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie osób chętnych nadal znosić nam plastikowe zakrętki, które mogą przywrócić uśmiech na twarzach wielu dzieci !